• אנגלית
  • עברית

פרוטיאה בהר אודות הבית

 

לפני מס' שנים , היזם – יהושע שפונדר רכש את שטח הקרקע של מלון שורש הכולל 34 דונם. שינה את יעודו לדיור מוגן והקים את כפר הגימלאים "פרוטיאה בהר". סך הכל כולל 305 דירות במספר גדלים. החל מדירות 2 חדרים של 50 מר' ועד דירות , 4 חדרים של 140 מ'ר.

בין הדירות ניתן למצוא דירות גן ופנטהאוזים. בכפר שטחים נרחבים לשימוש הדיירים , כגון: מדשאות ופרחים בכל פינה הפורחים בכל עונות השנה. חניון תת-קרקעי, לובי, קפיטריה, חדרי חוגים, אולם אירועים, מרפאות, בית כנסת וספא מפואר הכולל בריכת שחייה מחוממת, חדרי טיפול ומכון כושר, כמו כן, אגף לדיור התומך ומחלקות סיעודיות.

כפר הגמלאים "פרוטיאה בהר" מתפקד ככפר עצמאי עם שירותים נרחבים בתוכו . לפני כ- 9 שנים החל הכפר להתאכלס. הכפר מאוכלס ברובו, מתושבי אזור ירושלים והסביבה ואו תושבי חוץ שעשו עליה ארצה ישירות ל"פרוטיאה בהר". בעיקר כאלו שילדיהם ובני משפחותיהם מתגוררים בארץ, בירושלים ובסביבתה.

מיקום הכפר הוא בהרי ירושלים, אזור כפרי שסביבו נוף מרהיב ועוצר נשימה. כל זאת באווירה כפרית ונעימה. הכפר מאפשר לתושבי ירושלים והסביבה את האופציה להתגורר בישוב איכותי ברמה גבוהה ביותר, וכולל כל השירותים הטובים ביותר הניתנים במסגרת כפר הגימלאים. הכפר אף מותאים לתושבי חוץ דוברי אנגלית המחפשים יוקרה בדיור מוגן, ואיכותי באזור כפרי , בריא וצלול. הכפר ממוקם בישוב שורש בואך ירושלים, בטווח של 10 דקות נסיעה למרכז הקניות והשירותים במבשרת. בנוסף נהנים דיירי "פרוטיאה בהר, משרותי היסעים יומיים, חינם למרכזים שונים באזור (כמו קניון מבשרת וירושלים, תחנה מרכזית בירושלים, קניון מלחה , מודיעין ועוד.)

חברת כפר אבות שורש בע"מ. חברה פרטית בבעלות היזם יהושע שפונדר. המתמחה בתחום הדיור המוגן. הקימה לפני כ20 שנה את כפר הגמלאים "פרוטיאה בכפר" בצומת בני דרור שבשרון. החברה נחשבת למובילה בתחום והראשונה שהקימה כפר גמלאים עם קונספט זה של דיור מוגן בישראל.

אנא מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם במהרה.

צור קשר

מושב שורש 9086000
טל' 02-5336064
1-700-701-106 ו- 2151*
פקס 02-5336095
info1@proteahills.co.il
info2@proteahills.co.il

© All rights reserved to protea 2020