אודות

ברוכים הבאים

ירוק בעיניים

כפר גימלאים פרוטיאה בכפר שוכן בלב השרון הירוק תמיד, סמוך למושב בני דרור- במרחק שבעה ק"מ משלושת הערים המרכזיות בשרון: רעננה, כפר סבא ונתניה. בפרוטיאה בכפר פארק פרטי ומטופח עם מרחבי דשא עצומים, עצי פרי ונוי, שבילי הליכה, אזורי פיקניק וברביקיו, מגרש כדורת, מגרש מיני-גולף, משתלה, בית קפה ומתקני שעשועים לנכדים. בפארק תוכלו לערוך צעידות לשמירה על כושר, להנות מאירועים פרטיים / אירועים של הבית, ומפגש עם חברים ובני משפחה באווירה רגועה.

אפשרויות מגורים

האווירה בפרוטיאה בכפר היא של שכונת מגורים כפרית, מלווה בתחושה של מרחב מחייה כפרי מגוון בתים ודירות בגדלים שונים לבחירה: וילות עם גינה פרטית, בנייני דירות עם מעליות ומרפסות ודירות צמודות קרקע עם גינות מטופחות.
גודל הדירות והבתים נע בין 42 מ"ר ל- 98 מ"ר. בפרוטיאה בכפר חושבים על ההווה ועל העתיד, ולכן בשעת הצורך באופן זמני או קבוע עומדים לרשות הדיירים אגף דיור מוגן תומך, מחלקה סיעודית ומחלקה לתשושי נפש. הרצף הטיפולי הוא שמאפשר לדיירינו שקט נפשי.

לעצב את החיים

כאן המקום והזמן להנות, לעשות חיים, לחוש בביטחון אישי וחברתי ולממש חלומות. בפרוטיאה בכפר תמצאו את כל הפעילויות שתמיד אהבתם או חלמתם להתנסות בהם- מגוון פעילויות יוצאות דופן במשך כל ימות השבוע: חוגי אומנות ויצירה, פעילות ספורט, מכללה ברמה אקדמית, טיולים, הרצאות בתחומים מגוונים וקונצרטים איכותיים. בכפר שטחי שרות רבים לשימוש הדיירים: ספרייה, בית קפה בריכת שחיה מקורה, חדר כושר, בית כנסת, אולם הרצאות קולנוע מפואר, מסעדה, מרפאה, מכון יופי, מספרה, חדר ברידג' אולם התעמלות ועוד.

להרגיש בבית

בפרוטיאה בכפר הדייר מנהל את חייו תוך בחירה בין מימוש הפרטיות לבין ניהול חיי חברה ומשפחה פעילים. הצוות המקצועי, האיכותי הוותיק והקבוע של פרוטיאה בכפר, הוא חלק בלתי נפרד מהתחושה הביתית- זמין, מאיר פנים רגיש ומשרה תחושת בטחון ונועם.

הרמוניה חברתית

המרקם האנושי החברתי של דיירי פרוטיאה בכפר יוצר אווירה דינאמית ומשפחתית. שילוב מוצלח של אוכלוסייה איכותית דוברת עברית ואנגלית מתגוררת כאן בהרמוניה מוחלטת דיירי פרוטיאה בכפר משפיעים על המתרחש בכפר בחיי היום יום, הדיירים מעורבים בתכני הבית ובקהילה הסמוכה ושומרים על קשר חם עם משפחתם.

מנכלית פרוטיאה בכפר

דבר המנכ"לית

"פרוטיאה בכפר" הינו כפר גמלאים הממוקם סמוך למושב בני דרור, בלב השרון, בצמוד לקניון דרורים.
הכפר בנוי בתוך פארק יפהפה, ירוק ומטופח, המשרה אוירה נעימה, ביתית ורגועה.
השטחים הפתוחים הרבים מיועדים לפעילות ולרווחת הדיירים ובני משפחותיהם.
בפרוטיאה קהילה מגובשת ותומכת של דיירים דוברי עברית, אנגלית, דתיים וחילוניים.
החזון שלנו מבוסס על מתן כבוד לכל דייר ושמירה על עצמאותו ובטחונו תוך דאגה לצרכיו החברתיים, הפיזיים והרפואיים.
צוות העובדים המיומן והמקצועי עושה את המירב על מנת להבטיח איכות חיים אופטימלית לדיירים בני משפחותיהם.
הדיירים שותפים ומעורבים בתכני הבית, מרבים לתרום מכישוריהם לרווחת הכלל והם חלק בלתי נפרד מההצלחה של הכפר.

בברכה,
דנה שריר מנכ"לית

דילוג לתוכן