פרוטיאה

בתי דיור מוגנים ואיכותיים

מקור השם – פרוטיאה הוא הצמח שקיבל את שמו בשנת 1735 והפך לפרח ולסמל הלאומי של דרום אפריקה. קבוצת שפונדר שהוקמה בשנת 1996 מתמחה בתחום תכנון, הקמה וניהול בתי דיור מוגן איכותיים. החברה העמידה לנגד עינייה הקמת בתים שתוכננו בקפידה ובאופן פונקציונאלי לטובת אוכלוסיית הגימלאים. החברה מעסיקה צוותים ניהוליים בעלי ניסיון רב שנים הפועלים ברוח החוק והפילוסופיה הניהולית של הרשת ומתן שירות איכותי לדיירים, תוך כיבוד פרטיותם, הבטחה לביטחון אישי, ביטחון רפואי, חברתי, כלכלי ותרבותי.

 
new-image-protea-4-images

להרגיש בבית

המעבר לדיור מוגן הינו צעד משמעותי עבור האדם היחיד וגם עבור בני זוג.
על מנת להקל על הניתוק מהבית הישן והמעבר לדיור מוגן, יש להעניק לדייר את התחושה של החלפת בית בבית אחר. לא במוסד, לא בבית אבות, לא במושב זקנים אלא בבית מגורים שתוכנן, הותאם והינו חלק ממסגרת מגורים רחבה המיועדת לגימלאים. 

קהילת פרוטיאה, הכוללת כיום את "פרוטיאה בכפר", את "פרוטיאה בהר", את "פרוטיאה בים" (בהקמה) ו"פרוטיאה באלקנה" (בתיכנון לקראת הקמה) – אימצה לעצמה מדיניות ופילוסופיה ניהולית הדוגלת במתן סל שירותים נרחב על-ידי צוות עובדים מיומן בהקניית תחושת בית איכותי לכל דייר ודייר בבתים שבניהול פרוטיאה.

"להרגיש בבית" פירושו לחוש תחושת בטחון פיזי, רפואי, חברתי, כלכלי ותרבותי. מגורים בדירה נוחה ומרווחת הסמוכה לשטחים ציבוריים מגוונים, מקורים ופתוחים לפעילויות השונות. לצד שכנים וחברים איכותיים ולהנות מרמת שרות גבוהה ועקבית.
"להרגיש בבית" פירושו לחוות פרטיות, אוטונומיה, אמפתיה, כבוד אישי ואופטימיות – ממש כמו בבית.
זוהי המדיניות, זהו האני מאמין הניהולי וכך נבנה המוניטין הטוב של כל קהילת פרוטיאה בעבר, בהווה וכך גם בבתים העתידיים.

בלוג

לגלוש כדי להתחבר

בימינו בלתי אפשרי לדמיין את החיים ללא אינטרנט. הדיגיטל הפך להיות שגור בכל אספקט בחיינו (כולל הסושיאל מדיה) ובכל הגילאים. וזה עוד בלי לדבר על

להמשך הקריאה

תרבות לבריאות

עם התקדמות הגיל מתפנה שפע של זמן פנוי. צריכת תרבות, והתעסקות בפעילויות יצירתיות יכולות להיות דרך מעולה להשקיע את הזמן בצורה שמרעננת את הנפש ומספקת

להמשך הקריאה

אנא מלאו את הטופס

ונציגנו יחזור אליכם במהרה
    דילוג לתוכן